הסוד השמור

של מקור חיים

הפרויקט

01

בלב רחוב מקור חיים, שוכנת שדרה שמחביאה את הסוד הירושלמי השמור. איך לגור בתוך ולהישאר מעל. בין הבניינים המרשימים משתלבת חווית מגורים אורבנית קצבית עם אווירת רוגע של מובלעת יוקרתית.

פרויקט אווניו נהנה ממיקום מושלם סמוך לרכבת הקלה, ברחוב מקור חיים המבוקש בתלפיות -שכונה ירושלמית מלאת אווירה עם אוויר הרים צלול ושירותים מפותחים לתושבים. בפרוייקט דירות 4-5-6 חדרים עם מפרט יוקרתי ופיתוח סביבתי עשיר.

 ״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)״להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.״ (נטע ליפשיץ)

לחברת נטע ליפשיץ ניסיון בן עשרות שנים בייזום ובינוי ברחבי ירושלים. בית וגן, בקעה, בית ישראל, רוממה, ועוד שכונות רבות בירושלים.

עם איתנות פיננסית ואמינות בכל שלב, אחריות לכל לקוח, במשך כל החיים, ושלמות של הפרטים הקטנים והגדולים בבנייה- הפכה חברת נטע ליפשיץ למוערכת בקרב עשרות אלפי משפחות שנהנות מבית טוב בירושלים עם מפרט בנייה מוקפד וחדשני ופיתוח סביבתי מופלא. החברה רוכשת את שירותיהם של מיטב בעלי המקצוע אשר גאים לעבוד עבור הפרויקטים שלה ולהטביע חותם.

האכפתיות הבלתי מתפשרת מובילה לאחריות בכל שלב. אנשי הצוות נמצאים בשביל הלקוח החל משלב השיקול והרכישה, עבור בכל שלבי הביצוע ולא מסיימים גם שנים אחרי האכלוס.

02

האנשים שמאחורי

היזם- חברת נטע ליפשיץ.
חברה עם תדמית בולטת של איכות בנייה ואמינות לאורך שנים.

 ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם. ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם. ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם. ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם. ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם. ״הסודות שלנו מגדירים אותנו״ (גיום מוסו) ואורבניות תוססת עם מובלעת של רוגע, זו בדיוק ההגדרה של הבית שלכם.

מקור חיים - תלפיות הנה שכונה בה מהלך קסם העבר על ההווה המתפתח בצעדי ענק.
השכונה החלה להיבנות לפני כמאה שנה, ונועדה להיות עיר גנים עם בנייה מרווחת ואופי פרוורי ורחב ידיים.

אישים מפורסמים קבעו את מושבם בשכונה, ועד היום מסתתרים בה מבני שימור מופלאים ונקודות ציון מרשימות. קרבתה לעיר העתיקה ולאיזורי מסחר ותרבות מרכזיים, יחד עם השלווה האינסופית הקיימת בה, גורמות לה להיות מטרה מבוקשת לבינוי ולהתחדשות. השכונה צורפה למתווה ׳בקעה׳ ובעקבותיו זכתה לחידוש תשתיות, מדרכות וגנים וכן לחידוש ושיפור מסגרות חינוך ומבני קהילה.

תושבים אנגלו-סכסיים רבים, עולים מצרפת ומשפרי דיור מרחבי ישראל, מגלים בתקופה האחרונה את סודותיה של השכונה. עליהם נמנים ארבעה קניונים גדולים המקיפים את השכונה, ובתי כנסת רבים הממוקמים בה. נחל תלפיות היורד מרכסיה התלולים של השכונה ונשפך לים המלח, אוויר ההרים הצלול, השכנים האיכותיים, הקרבה לרכבת הקלה, ועכשיו - שדרת אווניו היוקרתית שמחביאה בתוכה את כל הטוב. 

האזור

03

04

הדירות

פרויקט אווניו מאופיין במפרט פנימי גבוה, אותו מבטיחה רשת של ספקי איכות השותפים לפרויקט. 

לכל הדירות תכנון פנימי פונקציונלי המבטיח נוחות מקסימלית שתלווה את הדיירים בשגרת החיים היומיומית. מערכת החימום התת רצפתית מותאמת לאקלים המקומי, החיפויים והחומרים בחללים הרטובים וברחבי הדירות מצטיינים באיכותם הבלתי מתפשרת. הקו המוביל של הפרויקט הינו כניסה לתוך שדרת יוקרה המספקת במרחק נגיעה מהאורבניות הירושלמית, פינוק ושלווה אינסופיים.

פנים הדירה
גמר קירות, שפכטל
ריצוף הדירה, גרניט פורצלן ברמה גבוהה מבחר עשיר של 12 דגמים בגדלים 80/80 – 60/120
ריצוף חדרים רטובים ומרפסות, גרניט פורצלן אנטי סליפ ברמה גבוהה מבחר עשיר של 12 דגמים
חיפוי קירות בחדרי רחצה, ברמה גבוהה מבחר עשיר של 12 דגמים בגדלים 60/30 עם אריחי דקורציה תואמים.

מטבח
ארונות גוף המטבח סנדוויץ רב שכבתי. מגוון עשיר של חזיתות פורמייקה
מגירות למטבח עם מנגנון טריקה שקטה או ש"ע.
משטח עבודה משטח אבן קיסר מספר דגמים לבחירה.
חיפוי: חיפוי מעל משטח עבודה מתוך מבחר עשיר בגדלים שונים
זוג כיורים התקנה שטוחה בגימור נירוסטה או אקרילי.
ברזים נשלפים מעוצבים

כלים סניטריים
ניאגרה סמויה תוצרת גיבריט ואסלה תלויה
ברזים תוצרת חמת או גרוהה או ש"ע
ארונות אמבטיה מעוצבים עם כיור משולב בהתקנה שטוחה ומראה.

דלתות וחלונות
דלת כניסה צביעה בתנור,
דלתות פנים: חיפוי פורמייקה.
סף תחתון עמיד לנזקי מים. הפרזול כולל מנעול מגנטי, מעצור נירוסטה / מוכסף חצי כדורי.
חלונות אלומיניום פרופיל 9000 – 7000 – 4500 עם זכוכית בידודית.
מנועים במפתחים הגדולים עם מנגנון שבת.

חימום מים
דוד שמש בקיבול 150 ליטרים.

מתקני חשמל
מפרט נק' עשיר תלת פאזי.
שעוני שבת בדירה לתאורה ולמיזוג.
אינטרקום עם מסך צבעוני

חימום תת רצפתי
חשמלי עם טרמוסטטים חכמים.

מזגן
כל הדירה.

הכירו את הדירה

דירה A1

דירה A2

דירה A3

דירה A4

דירה A5

דירה A6

דירה A7

דירה A8

דירה A9

דירה A10

דירה A11

דירה A12

דירה A13

דירה A17-74

דירה A18-75

דירה A19-76

דירה A20-77

דירה A21-78

דירה A23-80

דירה A24-81

  זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן         זה לא סוד שהפרויקטים הטובים בירושלים נמצאים כאן      

הפרויקטים שלנו

05

דברו איתנו

נשמח להתאים לכם
חווית מגורים ייחודית

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציג:

כל הזכויות שמורות לנטע ליפשיץ בע”מ | ההדמיות והתוכניות באתר להמחשה בלבד