אודות

ABOUT

US

בנינו בגאולה של פעם, יזמנו בבית ישראל הישנה, פרצנו דרך ברוממה עד שהפכה למטאור הנדל"ן החרדי, איתרנו הזדמנויות נפלאות לתושבי חו"ל בבקעה, בתלפיות ובגילה, חנכנו את מגדלי היוקרה למגורים בעיר, ולאורך כל הדרך מה שנותן לנו כח הוא המשוב הבלתי מתפשר לגבי האיכות שלנו, היוקרה והאמינות.

להימנות על בוני ירושלים זוהי זכות. אנחנו מודים עליה כבר יובל שנים.

לחברת נטע ליפשיץ ניסיון בן עשרות שנים בייזום ובינוי ברחבי ירושלים. עם איתנות פיננסית ואמינות בכל שלב, אחריות לכל לקוח, במשך כל החיים, ושלמות של הפרטים הקטנים והגדולים בבנייה- הפכה חברת נטע ליפשיץ למוערכת בקרב עשרות אלפי משפחות שנהנות מבית טוב בירושלים עם מפרט בנייה מוקפד וחדשני ופיתוח סביבתי מופלא. אנו רוכשים את שירותיהם של מיטב בעלי המקצוע אשר גאים לעבוד עבור הפרויקטים שלנו ולהטביע חותם.

האכפתיות שלנו מובילה לאחריות בכל שלב. אנו נמצאים בשביל הלקוח החל משלב השיקול והרכישה, עבור בכל שלבי הביצוע ולא מסיימים גם שנים אחרי האכלוס.

R

reliability

אמינות

הביטחון שלכם חשוב לנו בנטע ליפשיץ. לאורך עשרות שנים הוכיחה החברה  איתנות פיננסית הנסמכת על הון עצמי ועל מוניטין נרכש כתוצאה מהתנהלות ארוכת שנים מול גופי המימון הגדולים והספקים המובילים. עובדה קד המעניקה ביטחון ושלווה ללקוחות. הקו המובל על ידי הנהלת החברה ומיושם באמצעות הצוות המקצועי דוגל בשקיפות ובהגינות המהוות ללקוחות קרקע יציבה בשוק הנדל״ן.

P

perfection

שלימות

אנחנו בנטע ליפשיץ יודעים שדירה היא בית לחיים. זו הסיבה שאנו מבצעים פרויקט בשלמות שכוללת פרטים גדולים וקטנים. מפרט מוקפד בתוך הדירה, חומרים איכותיים וחדישים, נותני שירות מקצועיים שעובדים מכל הלב כדי לספק את הרמה הגבוהה ביותר, ונוסף על כל אלו – פיתוח סביבתי מעולה המתמזג בסביבה הירושלמית.

R

responsibility

​אחריות

כל דייר אצלנו בנטע ליפשיץ הנו לקוח פרטי. ככזה, הוא מקבל יחס אישי הכולל אחריות מלאה על כל פרט. מחלקת שירות דיירים עוקבת אחרי שביעות הרצון של הלקוחות ומבצעת שינויים ותיקונים גם לאחר עשרות שנים. יש כבר דורות ירושלמיים שמכירים את נטע ליפשיץ דרך האחריות יוצאת הדופן.